Orgullosamene hospedados en

Web Hosting www.conecteme.com!


 Crea una cuenta  

Recomendamos

Donaciones
¡Ayuda a mantener nuestro servicio activo!
Si tienes tarjeta de crédito haz donacion con PayPal!
Estadísticas en dólares
Meta August : $30.00
Para:   Aug 31
Importe total: $0.00
Balance: $0.00
Nos falta: $30.00

©
Sus Donativos, ¡gracias!

Menu Principal
· Home
· Foros de discusión
· Mi cuenta
· Archivo
· Club Chevy
· Contenido
· Descargas
· Diario
· Encuestas
· Mensajes privados
· Nuestros manuales
· Preguntas frecuentes
· Top 10
· Topicos
· Web Links

Quien está en línea
Actualmente hay 276 invitados, 0 miembro(s) conectado(s).

Eres un usuario anónimo. Puedes registrarte aquí

En línea
Bienvenido, Anónimo
Iniciar Sesión
¿Eres Nuevo? -> Regístrate
Membresía:
Ultimo: etanucyga
Nuevos Hoy: 9
Nuevos Ayer: 12
Total: 65329

Gente en línea:
Visitantes: 276
Miembros: 0
Total: 276

  
Comunidad Chevy: Diario de Usuarios


Diario de Usuarios
[ Directorio de Diarios | Crear una Cuenta ]

Los usuario registrados tienen la opción de crear su propio diario y escribir comentarios.


Normal.gif
Nabycie kurtyn powietrznych to wyśmienity krok
Enviado el: 06-19-2019 @ 02:55 pm

Nagminnie rozwierane drzwi w budynku to znaczny kłopot zarówno dla posiadacza budynku, jak również przychodzących i wychodzących ludzi. Dotyczy to szczególnie pory zimowej, jak panują potężne różnice temperatury powietrza między wnętrzem a powietrzem z zewnątrz. Dlatego też niesłychanie często w takiego rodzaju obiektach używane są elektryczne kurtyny powietrzne, które mają zredukować niemiłe przewiewy. Normalna kurtyna powietrzna wytwarza silny strumień powietrza, ustawiony równolegle do położenia przestrzału wejściowego. Strumień ten jest wystarczająco intensywny, że bez problemu da radę sobie chociażby z mocniejszymi powiewami, efektywnie oddzielając ciepłe pomieszczenie od chłodnego otoczenia. Przemysłowe kurtyny powietrzne są raz po raz instalowane w przeróżnego rodzaju obiektach czy też pomieszczeniach. Niezmiernie dużo takiego rodzaju kurtyn mamy możliwość zobaczyć przy wejściach do przeróżnych biurowców oraz obiektów publicznych, ale coraz częściej są one zakładane również w halach przemysłowych. Jeżeli w jakimś magazynie bądź hali nagminnie są otwierane drzwi czy też bramy, to takiego typu kurtyny powietrzne znakomicie się sprawdzą.
Normalna elektryczna kurtyna powietrzna ma całkiem łatwą konstrukcję, przez co jest urządzeniem bezusterkowym a także trwałym. Najczęściej składa się z kratki nawiewnej, kratki wywiewnej a także wentylatora, w poniektórych modelach mamy możliwość również wypatrzyć nagrzewnicę wodną albo elektryczną. Wentylator tłoczy powietrze, które z kolei przelatuje poprzez sformowane pod właściwym kątem lamele. Z racji dobranego uformowania kratek formuje się mocny, płaski strumień powietrza, tworzący efektywną kurtynę z powietrza. Jeżeli kurtyny powietrzne do bram przemysłowych dodatkowo będą wyposażone w nagrzewnice, to prócz tego wessane powietrze jest nagrzane do wymaganej temperatury. Kurtyny takie dostępne są w wielu różnorodnych rodzajach a także mają zróżnicowane parametry, za sprawą tego można je bez trudności dobrać do własnych zapotrzebowań. Jeżeli zajdzie wymóg takiego typu, to raczej nie będzie również problemów z zaadaptowaniem urządzenia do osobistych wymagań. W rzeczywistości każdy producent kurtyn powietrznych gwarantuje dzisiaj możliwość dobrania wymagań technicznych urządzenia, a także wyglądu obudowy i jej kolorystyki.


Ultima actualización el 06-19-2019 @ 02:55 pm


Enviar un Comentario
Enviar un Comentario
Ver Más
Ver Más
Perfil de Usuario
Perfil de Usuario
Enviar Mensaje
Enviar Mensaje
.
Orgullosamente hospedados en www.conecteme.com
Web site engine code is Copyright © 2003 by PHP-Nuke. All Rights Reserved. PHP-Nuke is Free Software released under the GNU/GPL license.
Página Generada en: 0.269 Segundos